Kelnės ir šortai vyrams internetu - Aulinukai,Basutės

Į pradinį puslapį >  Pristatymas & Grąžinimas

Pristatymas & Grąžinimas

Pristatymas ir gražinimai
Mes esame įsipareigoję savo visiško pasitenkinimo. Grąžinimas ar mainai leidžiami su sąlyga, kad klientas įsigijo produktą mūsų paštu, skambučių centras, arba svetainėje ir tai per 15 dienų nuo sąskaitos faktūros originalo datos.

Prieš grąžinant prekes, prašome susisiekti su mumis pirmą kartą aptarti klausimai jums kyla 90% laiko, mes esame išspręsti problemą galėtų, Jums net nereikės siųsti nieko atgal.


Gražinimo politika

Visos prekės siunčiamos atgal į mus turi savo pradinę būklę y nėra dėvimi, pakeisti arba nuplauti, visų jai keliamų žymes. Dirty elementai bus grąžintas į klientą, neįvertinant.

Mes neapima pašto išlaidų deklaracijas ar mainų teisinga tvarka paketą, jums bus atsakingas už laivybos ir tvarkymo sąnaudas. Be to, visi paketai turi būti siunčiami stebėtiną metodą, pavyzdžiui, JAV pašto pristatymo patvirtinimas, UPS, ar Federal express. mes nesame atsakingi už pakuočių, prarastų tranzitu.

Viskas grįžo prekės turi būti siunčiamos pristatymo adresą, mes susisieksime su Jumis el. Kai tik gausime elementą atgal, mes išsiųsti jūsų prašomą keitimo elementą su Jumis be įkrovimo jokių papildomų laivybos mokesčius.

Kai tik gausime grąžą, prašome leisti iki 5 darbo dienas baigti savo grąžinimą ar keitimą.


mainai

Mes priimsime mainus už neteisingą dydžio ar spalvos per 15 dienų nuo sąskaitos faktūros originalo datos. Prašome susisiekti su mumis savo įsakymu ID ir vienas iš mūsų komandos narių padės you.if norėtumėte keistis elementus į kitą stilių, jums reikės grįžti savo daiktų grąžinimo (pagal grąžinimo politika) ir įdėkite naują užsakymą už stilių norite.

Jūs turite susisiekti su mumis prieš siunčiant elementus atgal. Visos prekės siunčiamos atgal į mus turi savo pradinę būklę y nėra dėvimi, pakeisti arba nuplauti, visų jai keliamų žymes. Dėvėti arba purvinas elementai bus grąžintas atgal į jus.

Mes neuždenkite siuntimo išlaidų mainų, jums bus atsakingas už grįžimo pašto ir laivybos ir tvarkymo sąnaudas laivybos keičiamasi elementus su Jumis. Mes rekomenduojame, kad jūs įtraukiate stebėjimo ir draudimo siųsdami prekes į mus dėl savo pačių saugumo, nes mes negali būti atsakinga už prarastus siuntas. Pristatymas ir tvarkymo mokesčiai yra negrąžinami.

Užsakymo atšaukimas

Panaikinimas tam turi būti prašoma prieš įsakymas buvo išsiųsti. Priežastis, kad mes kuo greičiau apdoroti visus užsakymus per 24-48 valandas po pavedimus, todėl ne visada gali atšaukti užsakymą, kai jis dedamas. Tikiuosi, jūs galite suprasti šį svarbų tašką. Atšaukimo prašymai po tam buvo išsiųstos bus vertinamos pagal mūsų grąžinimo politiką.

PASTABA:
Dėl šios būklės, mes negalime suteikti jums grąžinimą ar keitimą. Nuoširdžiai tikiuosi, jūs galite atkreipti dėmesį į šį punktą.
Pirma, jei jūs gaunate savo daiktus, rasite jums nepatinka stiliaus ir norėtų kažką pakeisti. Be šios sąlygos, mes negalime suteikti jums mainus.
Antra, jei mes tikrai pristatyti daiktus pagal dydį, spalvą ir pristatymo adresą galite teikti mums, mes negalime suteikti jums grąžinti arba. Taigi, pasirinkti tinkamą dydį ir spalvą jums reikia ir mums teisingą pristatymo adresą.
Trečia, jei daiktai yra pažeistos žmogaus veiksmų ar išorinių veiksnių, mes nesame atsakingi už biržoje.
Grįžti
Autorinės teisės © 2016 www.arfoto.lt, Visos teisės saugomos. - Slippers - Track Spikes